SMIK - logo SMIK - úvodní stránka Pravidla SMIKu Historie SMIKu Vysledky vsech SMIKu Nejcastejsi ucastnici Aktualni SMIK  

Výsledky

všech uplynulých ročníků mistrovství světa ve SMIKu

Ročník Rok Výsledky Max. body
(počet k.)
...
MužiŽeny
JménoOdd.Body JménoOdd.Body
1. 1994 1. Milan BorovičkaFSP43 1. Daniela DvořákováPGP32 43
(23 k.)
výsledky, mapa
2. Tomáš JanovskýOKP41 2. Jana StrnadováDVP24
3. Václav HošekDKP39 3. Petra KolářováPGP23
2. 1995 1. Milan BorovičkaFSP28 1. Lenka NovákováPGP14 36
(19 k.)
výsledky, mapa
2. Miroslav KovářDKP27 2. Lenka BorovičkováCHP11
3. Vladimír JohnOLP27 3. Nataša ChvátalováFSP1
3. 1996 1. Karel NitschFSP33 1. Iva NavrátilováPHK27 36
(20 k.)
výsledky mapa
2. Milan BorovičkaFSP32 2. Jana SokolářováEKP27
3. Miroslav KovářDKP31 3. Lucie JizbováPVP23
4. 1997 1. Karel NitschFSP36 1. Olga MálkováPGP34 36
(20 k.)
výsledky,
mapa s postupy vítěze
2. Miroslav KovářDKP36 2. Barbora WaldováVSP32
3. Milan BorovičkaFSP36 3. Ivana DvořákováEKP30
5. 1998 1. Zbyněk HoraPGP35 1. Jitka ZezulováPGP26 38
(19 k.)
výsledky,
mapa s postupy vítězů
2. Pavel PrinclEKP34 2. Markéta ZelenáPGP23
3. Vladimír JohnOLP32 3. Jana KoláčkováMFP22
6. 1999 1. Miroslav KovářDKP31 1. Jana KoláčkováMFP25 36
(19 k.)
další informace,
výsledky,
mapa s postupy vítězů
2. Pavel PrinclEKP30 2. Zuzana PaulováDCE23
3. David AlešKSU29 3. Helena NyklováMFP23
7. 2000 1. Pavel PrinclMLA33 1. Jana ŠimšováMFP28 33
(20 k.)
další informace,
výsledky,
mapa s postupy vítězů
2. Petr KvapilTUV32 2. Lenka MezníkováLBE26
3. David AlešKSU32 3. Kristýna KovářováDKP26
8. 2001 1. Miroslav KovářDKP33 1. Pavla FialováVSP25 33
(19 k.)
další informace,
výsledky,
mapa s postupy vítěze
2. Petr ŽaloudekDKP30 2. Helena NyklováMFP23
3. Tomáš FibírFSP29 3. Dana BrožkováSJC23
9. 2002 1. Ondřej SyselPGP28 1. Ivana BochenkováDKP27 28
(15 k.)
další informace,
výsledky,
mapa s postupy vítěze
2. Jiří FišerSLP28 2. Simona KarochováDKP24
3. Robert MartínekFSP28 3. Bára MališováDKP24
10. 2003 1. Pavel PrinclMLA37 1. Jana ŠimšováMFP34 37
(19 k.)
další informace,
výsledky,
mapa s postupy vítěze
2. Miroslav KovářDKP37 2. Martina SpurnáPGP34
3. Michal KrálCTB37 3. Ivana BochenkováDKP32
11. 2004 1. Miroslav SeidlEKP35 1. Lucie MezníkováLBE29 36
(19 k.)
další informace,
výsledky,
mapa s postupy vítězů
2. Vojtěch KrajíčekZBM35 2. Lenka BorovičkováFSP29
3. Jiří MališZBM35 3. Kristýna KovářováDKP29
12. 2005 1. Petr ŽaloudekDKP36 1. Romana KalenskáSJC34 36
(18 k.)
další informace,
výsledky,
mapa s postupy vítězů
2. Jakub OmaTUR36 2. Karolína KousalováSJC33
3. Aleš BalcarPHK36 3. Martina SpurnáPGP32
13. 2006 1. Miroslav SeidlEKP30 1. Simona KarochováDKP25 30
(16 k.)
další informace,
výsledky,
mapa s postupy vítězů
2. Radim OndráčekEKP30 2. Dita ŠtěpánováDOB21
3. Oldřich JanečekDKP30 3. Lenka StolinováDOB21
14. 2007 1. Pavel JustaPHK33 1. Věra PeterováDOB24 37
(19 k.)
další informace,
výsledky
mapa s postupy vítězů
2. Dušan LebedaEKP33 2. Petra AschermannováKAM23
3. Ondřej VeselýPHK33 3. Michaela ChmelařováSHK23
15. 2008 1. Jakub Novákner.35 1. Simona KarochováDKP33 35
(19 k.)
další informace,
výsledky
mapa s postupy vítězů
2. Pavel ProcházkaJIL35 2. Katarína LabašováDOB33
3. Vítězslav KhýnDOB33 3. Jana ŠimšováMFP32
16. 2009 1. Oldřich JanečekDKP35 1. Radka BrožkováSJC32 35
(18 k.)
další informace,
výsledky
mapa s postupy vítězů
2. Ondřej SyselPGP35 2. Ivana BochenkováDKP32
3. Ctibor SyselPGP35 3. Iva KošárkováSCP31
17. 2010 1. David HepnerSHK36 1. Marie DlouháDKP25 36
(19 k.)
další informace,
výsledky,
mapa s postupy vítězů
2. Radek LacigaPGP35 2. Lenka MechlováSHK24
3. Eduard ŠmehlíkSHK34 3. Hana DlouháDKP24
18. 2011 1. Ctibor SyselPGP38 1. Katarína LabašováASU33 41
(20 k.)
další informace,
výsledky ,
mapa s postupy vítězů
2. Radek LacigaPGP38 2. Jana SvobodováSMB31
3. Miroslav SeidlEKP38 3. Hana DlouháDKP30
19. 2012 1. Eduard ŠmehlíkSHK37 1. Katarína LabašováASU31 40
(20 k.)
další informace,
výsledky ,
mapa s postupy vítězů
2. Aleš BalcarPHK37 2. Marie ProcházkováKAM27
3. Jakub VeselýLBE36 3. Jana SvobodováPHK27
20. 2013 1. Ondřej BlahaEKP36 1. Cornelia EckardtGER31 41
(21 k.)
další informace,
výsledky,
mapa s postupy vítězů
2. Pavel ProcházkaPGP36 2. Eliška KuncováSSU30
3. Aleš BalcarPHK36 3. Simona KarochováDKP29
21. 2014 1. Radek LacigaPGP41 1. Dominika PlochováDKP30 43
(21 k.)
další informace,
výsledky,
mapa s postupy vítězů
2. Tomáš LandovskýPGP41 2. Veronika KubínováSKV30
3. Lukáš KettnerKAM33 3. Jana PeterováDOB30
22. 2015 1. Ondřej PospíšilDKP38 1. Dominika PlochováDKP35 43
(22 k.)
další informace,
výsledky,
mapa s postupy vítězů
2. Ondřej BlahaEKP37 2. Kristýna HlubučkováKAM33
3. Ondřej VeselýPHK37 3. Michaela LavičkováKRL32
23. 2016 1. Jiří ValešLPM41 1. Marie PospíšilováDKP34 42
(22 k.)
další informace,
výsledky,
mapa s postupy vítězů
2. Tomáš RusýKAM40 2. Jana PeterováLPU31
3. Aleš BalcarPHK40 3. Michaela ChmelařováSHK29
24. 2017 1. Vojtěch KettnerKAM40 1. Karolína TepláSHK33 43
(22 k.)
další informace,
výsledky,
mapa s postupy
2. Jiří ValešLPM40 2. Petra Aschermannová KAM33
3. Jakub GlonekAOP40 3. Martina BochenkováDKP32
25. 2018 1. Jiří ValešLPM40 1. Barbora VyhnálkováRIC32 41
(22 k.)
další informace,
výsledky,
mapa s postupy
2. Jakub GlonekAOP39 2. Eliška HájkováKAM27
3. Lukáš KettnerKAM39 3. Karolína TepláSHK27
26. 2019 1. Jakub GlonekKAM43 1. Kristýna KolínováDKP39 43
(22 k.)

výsledky,
mapa s postupy
2. Jindřich BukROU42 2. Eliška HájkováKAM35
3. Eduard ŠmehlíkSHK42 3. Kateřina MullisDKP34

Další závody ve SMIKu

Datum Závod Výsledky Max. body
(počet k.)
...
MužiŽeny
JménoOdd.Body JménoOdd.Body
7. 7. 2001 Bečov 2001 1. Jiří MrázekDKP27 1. Eliška KuncováMLA21 28
(15 k.)
výsledky
2. Martin NetukaSHK25 2. Pavla FialováVSP19
3. David HansliánLCE25 3. Martina VolfováSJC18
6. 7. 2002 Šumperský
divočák
2002
1. Jiří VlachVOV21 1. Michaela KrtičkováSSU17 23
(12 k.)
rozbor postupů,
výsledky,
mapa s postupy vítězů
2. Marek BlahutaMFP21 2. Dana BednářováUOL16
3. Václav PavlíčekJPV21 3. Zuzana PerůtkováLCE15
10. 5. 2003 Jarní
trojúhelník
2003
1. Karel PilařMAS22 1. Libuše SokolováBSO18 22
(12 k.)
výsledky a komentář
2. Oldřich JanečekMFP22 2. Pavla FialováVSP17
3. Marek BlahutaMFP22 3. Lenka MezníkováPGP16
28. 6. 2003 Šumperský
divočák
2003
1. Ondřej FaltaJIL24 1. Simona KarochováDKP21 26
(14 k.)
výsledky,
mapa s postupy vítězů
mezičasy
rozbor postupů
2. Jan KolínJIL24 2. Lucie KrafkováBOR20
3. Martin HenychJIL24 3. Veronika KřístkováJPV20
8. 5. 2004 Jarní
trojúhelník
2004
1. Oldřich JanečekMFP22 1. Lucie MezníkováLBE20 22
(12 k.)
2. Petr KuncMLA22 2. Pavlína ProcházkováLBE17
3. Vojtěch GabrielONO22 3. Zuzana ProcházkováLBE11
29. 3. 2008 Petrovický
SMIK
2008
1. Oldřich JanečekDKP29 1. Jitka KlinkerováKAM23 30
(15 k.)
výsledky,
mapa
2. Jiří FišerSLP29 2. Lucie MezníkováLBE22
3. Vojtěch HoraPGP29 3. Jana ChloupkováSLP22
6. 7. 2019 Třemošná
2019
1. Radim HošekTAP30 1. Tereza HoškováTAP23 43
(21 k.)
výsledky,
mapa
2. Martin SajalSLP28 2. Hanka StraubeGER21
3. Tomáš LeštínskýOAV27 3. Jana MatuškováRBK19

Můžete se podívat i na další informace z historie závodů ve SMIKu.

  

(c) Martin Sajal
Poslední aktualizace: 18.11.2019